Viac o spoločnosti Obi

Sieť „hobby“ obchodov OBI je na Slovensku od roku 2016. Sortiment, ktorý ponúka zahŕňa stavebný materiál, obklady, podlahy, záhradnícke potreby, elektroinštalačný a vodárenský materiál, elektrické náradie, nábytok, doplnky do bytu a záhrady,... skrátka všetko čo potrebujete pre dom, byt a aj záhradu.

Prvý obchod OBI bol otvorený v roku 1970 v Nemecku od tej doby expandoval a v súčasnosti sa nachádza aj v Rakúsku, Švajčiarsku, Poľsku, ČR, Slovinsku, Taliansku, Maďarsku a Rusku.

Aktuálne letáky a katalógy s akciovými cenami produktov nájdete priamo v predajni, na internetovej stránke spoločnosti, na stránke letakytentotyzden.sk a isto aj vo vašich schránkach. So zákazníckou kartou získate ďalšie výhody – zľavy z nákupu, zľavové kupóny, možnosť vymeniť zakúpený tovaru, alebo vrátenie peňazí do troch mesiacov atď.

Požičovňa náradia je služba, ktorú OBI ponúka. Za malý poplatok si na určitý čas môžete požičať náradie, ktoré potrebujete bez toho aby ste ho museli kupovať.

Aktuálne má OBI na Slovensku pobočky v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Prievidzi, Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Poprade, Prešove a Košiciach.

Všetky reťazce