TEDI leták - aktuálny online katalóg od 1.7.2019

4/5 - 16

Viac o spoločnosti Tedi

Tedi je sieť obchodov s produktmi každodennej spotreby, darčekmi, dekoračnými výrobkami, hračkami, kancelárskymi potrebami, výrobkami, ktoré vám pomôžu usporiadať akýkoľvek typ oslavy a drogistickým tovarom. Sortiment tejto siete je naozaj rozmanitý a široký.

Spoločnosť vznikla v roku 2004 v Nemecku a momentálne má sieť obchodov v celej Európe - takmer 1900 filiálok. Nájdete ich v Rakúsku, Holandsku, Španielsku, Slovensku, Španielsku, Chorvátsku,...

Všetok sortiment, ktorý v TEDi nájdete zodpovedá bezpečnostným normám. Tovar, ktorý tú zakúpite je bezpečný a zdravotne nezávadný – na tomto si spoločnosť potrpí.

TEDi má sieť obchodov po celom Slovensku. Pravidelne dopĺňa sortiment o sezónny tovar (Vianoce, Veľká noc, tovar pre školákov...).

Otváracia doba je od 9:00 do 20:00 každý deň (okrem sviatkov).

 

Aktuálne letáky - ako často vychádzajú a aká je ich platnosť?

Platnosť letákov spoločnosti TEDI je väčšinou mesiac. Preto ich môžeme považovať skôr za katalógy ako za letáky. Leták vychádza pravidelne začiatkom mesiaca (konkrétny dátum sa ale stále mení) a platí do konca mesiaca. O akciách, zľavách a výpredajoch sa môžete dozvedieť práve z aktuálnych letákov a katalógov, ktoré nájdete u nás online alebo aj v predajni. 

Všetky reťazce