Viac o spoločnosti Billa

BILLA vznikla v roku 1953 v Rakúsku. Pôvodne obchod s drogistickým tovarom expandoval a dnes je súčasťou medzinárodnej skupiny REWE , ktorá má sídlo v Nemecku v Kolíne. Hlavné sídlo spoločnosti Billa je vo Wiener Neudorf.

Známy žlto- červený reťazec obchodných domov z názvom Billa pôsobí na Slovensku už od začiatku deväťdesiatych rokov. Každý rok sa počet otvorených prevádzok zvyšuje a aktuálne môžete na Slovensku nájsť viac ako 140 predajní BILLA.

Sortiment sa zameriava hlavne na potraviny, ale nájdete tu aj kvalitné kozmetické produkty, či prostriedky na pranie a čistenie. Čerstvosť a kvalita sú pre túto spoločnosť prvoradé – čerstvé mäso a čerstvé sezónne ovocie a zelenina sú samozrejmosťou. Predajne majú svoje pekárne, ktoré každých 30 minút pripravujú čerstvý chlieb a pečivo.

Billa ponúka aj vlastné značky kvalitných produktov: Clever, BILLA, BILLA prémium, BILLA BIO, Slovenská farma, BILLA EASY a Today (kozmetika – starostlivosť o telo).

 

Aktuálne letáky - kedy vychádzajú a ako dlho platia?

Leták vychádza pravidelne v stredu a platí týždeň do najbližšej stredy. Billa ponúka každý týždeň množstvo tovaru v akcii. Stačí len mať aktuálny leták a viete na čo sa môžete tešiť. Na našej stránke letakytentotyzden.sk nájdete vždy s predstihom pár dní aj leták na budúci týždeň vďaka čomu budete o všetkých pripravovaných akciách vedieť skôr.

Všetky reťazce