Tesco

TESCO - budúci leták od stredy 25.9.2019 - aktuálny leták online

4.1/5 - 10

Viac o spoločnosti Tesco

Britský reťazec hypermarketov s názvom Tesco bol založený v roku 1919. Názov Tesco sa ale objavil až neskôr v roku 1924. V roku 1961 získala spoločnosť Tesco zápis do Guinessovej knihy rekordov za najväčší obchod v Európe.

Tesco na Slovensku pôsobí už viac než 20 rokov (od roku 1996). Ma niekoľko vlastných značiek: Tesco Finest (produkty pre gurmánov), Pro Formula (kozmetika), Pet Specialist (krmivo pre zvieratá), Fred a Flo (pre bábätká- plienky, kozmetika, obrúsky,...). Go Cook (kuchynské vybavenie), F&F (oblečenie).

Sortiment tejto obchodnej spoločnosti je naozaj pestrý – jedlo, nápoje, drogéria, oblečenie, elektronika, tovar do domácnosti, športové potreby, doplnky,... Spoločnosť Tesco má sortimentu viac. S týmto logom nájdete pri väčších predajniach aj čerpacie stanice, finančné služby (predaj na splátky, pôžičky) tiež ponúkajú telekomunikačné služby a v Anglicku aj pripojenie na pevnú internetovú sieť.

Vernostný program Tesco Clubcard ponúka svojim členom pravidelné zľavy pri nákupe. Pri každom nákupe zbierate body, ktoré vám spoločnosť zamení za peňažné poukážky.

Otváracia doba Tesca záleží od typu obchodu (hypermarket, supermarket,...). Najčastejšie to je od 6:00 do 22:00 (21:00).

 

Aktuálne letáky - kedy vychádzajú a aká je ich platnosť?

Akciový leták Tesco vychádza každý týždeň v stredu a platí týždeň do nasledujúcej stredy. Množstvo ďalšieho tovaru v akcii môžete nájsť aj na ich internetových stránkach. Leták na budúci týždeň nájdete na našich stránkach vždy s predstihom pár dní, vďaka čomu vám neujde žiadna akcia. Nakoľko má Tesco dva rôzne typy predajní (supermarket a hypermarket), pre každý typ predajní vydáva vlastný leták.

Všetky reťazce

Lidl

Lidl

Billa

Billa

Tesco

Tesco

Kaufland

Kaufland

Coop Jednota

Coop Jednota

Tedi

Tedi

101 drogerie

101 drogerie

Teta drogerie

Teta drogerie

Pepco

Pepco

Klas

Klas

Avon

Avon

Oriflame

Oriflame

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Intersport

Intersport

Mountfield

Mountfield

Sconto

Sconto

Obi

Obi

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Merkury Market

Merkury Market

CBA

CBA

Takko

Takko

Planeo elektro

Planeo elektro

Ikea

Ikea

Fresh

Fresh

Kik

Kik