Kaufland

KAUFLAND - nový leták na budúci týždeň od štvrtka 26.9.2019

4.61/5 - 25

Viac o spoločnosti Kaufland

Obchodné domy Kaufland majú bohatú ponuku kvalitného sortimentu vlastnej značky, ale aj veľký výber značkového tovaru. Reťazec nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov nájdete v Chorvátsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovensku, 4eskej republike a aj v Austrálii.

Vlastné značky spoločnosti: bevola (kozmetika), Cultura vini (víno), EXQUISIT (všetko pre gurmánov, labužníkov a pôžitkárov), Hip&Hopps (oblečenie), K-Bio (bio produkty-potraviny), K-Classic (potraviny), K-Classic baby (kozmetika pre batoľatá – plienky, krémy, púdre, oleje,...), K-free (bezgluténová a bezlaktózové výrobky), K-Purland (mäsové výrobky), K – take-it veggie (potraviny pre vegetariánov).

Aj keď sa obchodná sieť zameriava hlavne na potraviny nájdete tu aj elektroniku, oblečenie, darčekové predmety a tovar každodennej spotreby. Pekáreň v každom obchode pripravuje čerstvý chlieb a pečivo.

Otváracia doba je od 7:00 do 21:00 (pondelok až sobota). V nedeľu od 8:00 do 20:00.

 

Aktuálne letáky - kedy vychádzajú a aká je ich platnosť?

Na našej stránke letakytentotyzden.sk ale aj na internetových stránkach spoločnosti nájdete aktuálny leták a aj nový leták na budúci týždeň. Leták vychádza pravidelne vždy vo štvrtok a platí týždeň. Každý týždeň je leták tématicky zameraný, témami sú napríklad jedlo, vybavenie do kuchyne, prípadne i vybavenie do bytu alebo oblečenie. Podobne ako iné reťazce, aj Kaufland vydáva tématické letáky k jednotlivým sviatkom v roku.

 

Všetky reťazce

Lidl

Lidl

Billa

Billa

Tesco

Tesco

Kaufland

Kaufland

Coop Jednota

Coop Jednota

Tedi

Tedi

101 drogerie

101 drogerie

Teta drogerie

Teta drogerie

Pepco

Pepco

Klas

Klas

Avon

Avon

Oriflame

Oriflame

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Intersport

Intersport

Mountfield

Mountfield

Sconto

Sconto

Obi

Obi

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Merkury Market

Merkury Market

CBA

CBA

Takko

Takko

Planeo elektro

Planeo elektro

Ikea

Ikea

Fresh

Fresh

Kik

Kik