Viac o spoločnosti Kaufland

Obchodné domy Kaufland majú bohatú ponuku kvalitného sortimentu vlastnej značky, ale aj veľký výber značkového tovaru. Reťazec nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov nájdete v Chorvátsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovensku, Českej republike a aj v Austrálii.

Vlastné značky spoločnosti: bevola (kozmetika), Cultura vini (víno), EXQUISIT (všetko pre gurmánov, labužníkov a pôžitkárov), Hip&Hopps (oblečenie), K-Bio (bio produkty-potraviny), K-Classic (potraviny), K-Classic baby (kozmetika pre batoľatá – plienky, krémy, púdre, oleje,...), K-free (bezgluténová a bezlaktózové výrobky), K-Purland (mäsové výrobky), K – take-it veggie (potraviny pre vegetariánov).

Aj keď sa obchodná sieť zameriava hlavne na potraviny, nájdete tu aj elektroniku, oblečenie, darčekové predmety a tovar každodennej spotreby. Pekáreň v každom obchode pripravuje čerstvý chlieb a pečivo.

Otváracia doba je od 7:00 do 21:00 (pondelok až sobota). V nedeľu od 8:00 do 20:00.

Aktuálne letáky - kedy vychádzajú a aká je ich platnosť?

Na našej stránke letakytentotyzden.sk ale aj na internetových stránkach spoločnosti nájdete aktuálny leták a aj nový leták na budúci týždeň. Leták vychádza pravidelne vždy vo štvrtok a platí týždeň. Každý týždeň je leták tématicky zameraný, témami sú napríklad jedlo, vybavenie do kuchyne, prípadne i vybavenie do bytu alebo oblečenie. Podobne ako iné reťazce, aj Kaufland vydáva tématické letáky k jednotlivým sviatkom v roku.

Všetky reťazce